عرصه ی کم رمق وبلاگ نویسی ریاضی ایران؛تلنگری باید

 پیوندهای نو

ده وبلاگ ریاضی دیگربه فهرست پیوندها اضافه کردم،بدون آنکه ملاحظه این را کرده باشم که به من پیوند داده باشند یانه! امیدوارم دوستان با تهیه مطالب خواندنی ودست اول ریاضی ودنیای پیرامونش،والبته با بروز رسانی مرتب-نه مثل من-عرصه کم رمق وبلاگ نویسی ریاضی ایران را رونقی بخشند.

 یک درخواست،یک آرزو،تلنگری باید...

درخواست بزرگی نیست این که شاهد حضور اساتید درگیر اموزش ریاضی ایران در عرصه وبلاگ  نویسی باشیم!چه خوب می شد بجای این که منتظر بخشنامه های رسمی وبا تاخیر باشیم یا خواننده اخبار تاریخ گذشته با ادبیات رسمی وخشک موجود در مجلات کاغذی بمانیم، از طریق یادداشت های روزانه و صمیمی دست اندر کاران و تصمیم گیران عضو شوراهای برنامه ریزی، در چند وچون تغییرات کتابهای درسی یا برنامه کنفرانس ها یا مسابقات و المپیادها قرار می گرفتیم!

  فکرش را بکنید مثلا دکتر زهرا گویا یا دکتر رجالی وده ها امثال این عزیزان،پای در عرصه وبلاگ نویسی ریاضی ایران می گذاشتند وتنها چند خطی از مسافرتهای علمی  شان،از جر وبحث ها، از تصمیمهای گرفته شده ونشده! واز آینده برای تاریخ قلمی می کردند،آن وقت چه می شد!!!

تاریخ ریاضی مان هم کسالت از سرش می پرید.

شما فکر می کنید چقدر  طول  خواهد کشید تا شاهد شکل گیری شکوفه هایی نو در جنبش وبلاگ نویسی ریاضی کشورمان باشیم؟

تلنگری باید...

  

 

/ 9 نظر / 21 بازدید
محمدرضا

سلام از نيت خير شما خوشحالم. من هم شما رو لينک کردم.

حافظی نسب

سلام از اینکه پیشنهادم را پذیرفتید متشکرم من هم به شما لینک دادم به امید همکاری مستمر موفق باشید و خدانگهدار

بلوری

از دلسوزی شما برای وبلاگ های ریاضی خوشحال شدم ... با تشکر ...

لیلی

با سلام آقای راستی زاده با تشکر از اینکه به ما سری زدید. با پیشنهاد شما کاملا موافق هستم که باید برای فعال ساختن وبلاگها راه وچاره ای بیندیشیم

عبدالحمید پهلوزاده

سلام خوبی مرد شیرازی ؟ کی برمیگردی وطن ؟ ما که عطای وبلاگ نویسی را به لقایش بخشیدیم رفت . البته با بود یا نبود من فرقی هم نمیکرد و نخواهد کرد ، چون این اواخر همش روزنوشت شده بود و گلایه همان به که تخته اش کردم رفت . موفق باشید و سرفراز

نعیمی

جناب راستی زاده با سلام ملاحظه کردم و بهره مند شدم. با ارزوی به روزی

اتاق ریاضی

سلام امسال هم جایتان را خالی کرده وحتما از این پست شما یک پرینت به اساتیده مذکور خواهم داد البته با اجازه جنابعالی

رهیار

با سلام.برایتان ایمیل فرستادم.ملاحظه فرمایید