نگاهی کوتاه به مجلات ریاضی فرانسه

سال گذشته ۳ قسمت کوتاه از  مقاله در این وبلاگ منتشر شد.اینک  متن کامل مقاله  برای استفاده بهتر علا قمندان تقدیم می شود.

لازم می دانم از تهیه کنندگان مقاله تشکر دوباره ای داشته باشم.

ناز گل خالو زاده ،سید محمد حسین عماد،پویا پناهنده و محمد یغما که حالا در سال دوم دبیرستان تحصیل می کنند.زحمت امور رایانه ای هم به عهده محمد یغما بوده ،که  جای  سپاس دارد.پویا حالا در بحرین به‌سر می‌برد وبقیه در پاریس ومدرسه‌ی سعدی.

استفاده از مقاله به شرط ذکر اسامی این عزیزان بلا مانع است.

برای مشاهده مقاله این جا را کلیک کنید.

/ 9 نظر / 22 بازدید
نيما فاضلی

با عرض سلام و خسته نباشيد و نیز تیریک ۳۰امین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خدمت استاد گرام جناب آقای راستی زاده با تشکر از ارائه مطالب بسیار مفید و ارزشمندتان می خواستم از شما خواهش کنم که فعالیت خود را همچنان در راستای ارئه و بیان مطالب و مقالات جالب ریاضی ادامه دهيد و در صورت امکان در به روز رسانی وبلاگتان همچنان کوشا باشيد با تشکر دوستدار هميشگی شما نيما فاضلی

نعیمی

جناب راستی زاده سلام با ملاحظه اين مقاله بامدیریت معلم با درایتی همچون شما و تلاش دانش آموزان با انگیزه ای همچون مولفین این مقاله به وجد آمدم .برای اين که بر اساس وظيفه شناسی ، يکی از نيازهای جامعه رياضی ايران را با اطلاع رسانی خود پاسخ داده اید.برای من بسی آموزنده بود.برای شما و دانش آموزانتان آرزوی سلامتی و سربلندی را دارم.

گروه رياضی دفتر تاليف

با عرض سلام و تشکر برای وبلاگ فوق العادتون. شما در صورت مراجعه به نشاني الكترونيكي http://math-dept.talif.sch.ir علاوه بر دسترسي به تمام موارد ذكر شده، امكان تعامل و ارتباط مستقيم با كارشناس‌مسئول گروه رياضي دفتر برنامه‌ريزي و همچنين ساير كارشناسان و مؤلفان كتاب‌هاي درسي رياضي را خواهيد داشت كه اين امر در پيشبرد اهداف گروه و مخاطبان سايت بسيار مؤثر است. در آخر از شما درخواست می کنیم به تمامی همکاران و دوستان خود وب سایت گروه ریاضی را معرفی کنید و به آنها پیشنهاد دهید تا عضو وب سایت گووه درسی ریاضی شوند تا خبرنامه برای آنها نیز پست شود.

خاله زهره

استاد سلام از من سوالی شده که از شما ميپرسم ايا منزل امام خمينی در نوفل لوشاتو هنوز پا بر جاست ؟

عبدالحمید پهلوزاده

سلام استاد یه پیشنهاد نوشتم توی وبلاگم خوشحال خواهم شد نظر شما را بدانم . موفق باشید

امير حسين حورايی

سلام من امير حسين حورايی هستم آقای راستی زاده آدرس سايتی را که گفته بودم اين هست:http://www.iranianuk.com/article.php?id=20275

شمع روشن

سلام دوست دانشمندم. اگرچه وب‌سايت من و تو به ظاهر دو مسير جداگانه مي‌روند اما از آنجا كه بخش زيادي از تحصيلاتم را رياضي و مكانيك تشكيل مي‌دهد(و البته بخشي از تدريسم را نيز) از مطالعه مطالب شما بسيار لذت برده و استفاده كردم. به من هم سري بزني بد نيست.

حافظی نسب

سلام برای مشاهده مقاله دانش آموزانتون کلیک کرم ولی باز نشد به هر حال امیدوارم همه فرزندان این مرز و بوم موفق باشند