یک ماشین حساب هیجان انگیز برای انجام تکالیف ریاضی

یک ماشین حساب هیجان انگیز برای انجام تکالیف ریاضی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

power Toy Caic

 

نرم افزار ریاضی می باشد که مطمئناً برای دانش آموزان دبیرستانی و دانشجویان سال اول و دوم بسیار کاربرد دارد . در واقع یک ماشین حساب مهندسی است با امکانات اضافی برای مثال نمودار هر تابعی را که به آن بدهید برای شما می کشد و به ازای مقادیر مختلف اندازه تابع را محاسبه می کند . این نرم افزار انواع و اقسام توابع مثلثاتی و لگاریتمی و جذر و غیره را به صورت پیش فرض دارد و به شما نیز امکان تعریف توابع جدید را می دهد . همچنین تبدیل واحد های مختلف را به راحتی برای شما انجام میدهد برای مثال تبدیل متر و فوت و اینچ و یارد به یکدیگر یا تبدیل کیلوگرم و پوند واونس و انواع تبدیل زمانها و سرعت و دماها .

برای دیدن نمودار یک تابع روی گزینه

 

ADD کلیک کنید؛ پنجره ای باز می شود که از شما می خواهد تابع مورد نظر را به صورت g(x) =… بنویسید . به محض تایید تابع ، نمودار آن برای شما رسم می شود . جهت بدست آوردن اندازه تابع به ازای مقادیر مختلف در قسمت Input ، تابع خود را همراه با مقدار مورد نظر بنویسید ،‌برای مثال g(2) یا Cos(25) Sin(50)

.آنگاه مقدار تابع را در پنجره بالایی مشاهده کنید . در این قسمت می توان از توابع پیش فرض با کلیک کردن روی آنها استفاده کرد .

این نرم افزار برای انجام تکالیف ریاضی دبیرستان و محاسبات عددی فوق العاده است . برای دریافت این نرم افزار به سایت

 

www.downlod .com

مراجعه کنید .

  
نویسنده : عنایت اله راستی زاده ; ساعت ٢:۳٦ ‎ب.ظ روز ۳ تیر ۱۳۸۳