373مازندرانی درساری!

در یازدهمین کنفرانس آموزش ریاضی ایران که از27 تیرماه1389 در ساری برگزار می شود1158 نفر پذیرش شده اند ودر همین حدود رد شده اند.جالب است که 373 نفر معادل حدود32 درصد پذیرفته شدگان از استان میزبان هستند.خوب دیگر میزبان شدن همین مزیت ها را هم دارد! لطف اش در همین چیزهاست دیگر.امید واریم در قسمت داوری مقالات،پارامتر میزبانی نقشی بر رای داوران محترم نگذاشته باشد.البته به ما ربطی هم ندارد.دارد؟

  
نویسنده : عنایت اله راستی زاده ; ساعت ٧:٤٢ ‎ب.ظ روز ٢٥ خرداد ۱۳۸٩
تگ ها : یادداشت

مسافران خوشبخت ساری!

اسامی حدود1150 نفره پذیرفته شدگان یازدهمین کنفراننس آموزش ریاضی کشوربالاخره ، پس از کمی تا قسمتی تاخیر اعلام شد.تنظیم اسامی دارای هیچ نظم و ترتیب الفبایی یا  استانی نیست و این هم خود لابد داستانی دارد.راستی داستان  این رد و قبولی ها چیست؟! کسی پیدا می شود روزی این معمای سر به مهر را رازگشایی کند؟ملاکها و معیارهای پذیرش چیست؟

 امروز یک دوست شریف و با تجربه و علاقمند را دیدم که رد پذیرش شده بود.وبعد هم خبر رد شدن چندتای دیگر.دلم گرفت/جواب این ها را که می دهد!

این سئوال را چند مسافر خوش شانس ساری درچمدان هایشان خواهند گذاشت و با خود  می آورند تا در روزهای حضور درجمع دوستان دیار نیمایی تقدیم آقایان و خانمهای دست اندر کار و برنامه ریز کنند؟

  
نویسنده : عنایت اله راستی زاده ; ساعت ۱:۱٩ ‎ق.ظ روز ۱٩ خرداد ۱۳۸٩
تگ ها : یادداشت

یکان نو 19 منتشر شد

نوزدهمین شماره مجله ریاضی یکان نو منتشر شد.

 

در این شماره می خوانید:

مشکل 40 ساله،اصل ضرب و اصل جمع بندی،تست مثلثات

ریشه مشترک بین دو معادله، رادیان چیست؟  ،کمان در خور زاویه ، احتمال هندسی ،چند مساله از حد توابع و

مطالب خواندنی دیگر

فکس مجله 8329878-0711

شیراز،صندوق پستی3-718573

  
نویسنده : عنایت اله راستی زاده ; ساعت ٧:٤٦ ‎ب.ظ روز ۱٤ خرداد ۱۳۸٩
تگ ها :