یکان نو دلیلی برای تاخیر

پس از حدود 4 ماه دوری از وبلاگ نویسی باز هم آمدم  .در این 4 ماه و اندی ، اما حسابی در کار رسانه  بوده ام .نه از نوع مجازی آن که از نوع حقیقی ودر دنیای کاغذ و چاپ.

 چاپ ماهنامه ی ریاضی یکان نو . پس از 15 شماره آزمایشی  ، از آبان 88 وبه لطف خدا انتشار رسمی و گسترده  آن را آغاز کردم . اینک که می نویسم شماره 17 این نشریه نیز منتشر گردیده است ودر روز های آینده در سرتاسر استان فارس توزیع می شود .ان شاء الله...

سختی های زیادی را از سر راه بر داشته ام و سختی های زیادی نیز در راه است اما توکلم به خداست. میکوشم این نشریه را هر ماه منتشر کنم. و در دسترس علاقمندان قرار دهم  ماهنامه ریاضی یکان نو  ویژه دانش آموزان دبیرستانی و پیش دانشگاهی است که فعلن در استان فارس توزیع می شود  .اگر بشود میکوشم آن را  کشوری کنم، که البته انجام شدنی است. در حال حاضر تنها جای نگرانی مسایل بغرنج مالی است که دست و پای مجله را می بندد   . به هر صورت شماره 16 و 17 ماهنامه  هم اینک در کتابفروشی های  شیراز از جمله کیوان،دنیای کتاب خرد ، پخش کتاب شیراز ، کتابفروشی مرکزی وبانک کتاب معالی آباد و چند جای دیگر موجود است  وبرای تهیه آن میتوانید مشترک هم بشوید . البته به حمایت شما خواننده محترم نیازمندیم و قبول داریم که هنوز تا رسیدن به یک مجله ایده آل فاصله ها داریم . جای مقالات ، تستها  ، نمونه  مسایل امتحانی ، خاطره و نکات خواندنی که از قلم شما پدید آمده باشد در یکان نو خالی است . همراهی کنید تا این قدم را محکم تر برداریم.

نشانی نشریه: شیراز ، صندوق پستی3-718573

  
نویسنده : عنایت اله راستی زاده ; ساعت ۳:٠۸ ‎ب.ظ روز ٢۸ آذر ۱۳۸۸
تگ ها : فارس ، یادداشت